Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění koberců

Čištění koberců

Čištění koberců

V každém koberci můžeme při důkladném prozkoumání najít spoustu tvorů, kteří zde nemají vůbec co dělat. O kom je řeč? Mluvíme o nejrůznějších roztočích a jiných parazitech. Běžné vysávání bohužel nestačí. Čas od času je třeba se pustit do generálního úklidu, který s sebou přináší i důkladné vyčištění této plochy.

Předem je třeba zmínit, že disponujeme profesionálním strojem na čištění koberců, který v České republice symbolizuje spíše výjimku. Nese označení Rotovac a díky jeho krouživým pohybům dokáže efektivně a rychle odstranit veškerou špínu. A to navíc mnohem lépe než klasické čistící stroje na koberce.

Pozor na alergeny

Je spousta osob, které trpí alergií na prach a roztoče. Z tohoto důvodu je na místě obrátit se na nás s čištěním koberců častěji. Zabezpečíme pro vás důkladnou proceduru, na jejímž konci se můžete těšit na znovu nabyté pohodlí vašeho domova.

Před čištěním

Abychom ušetřili váš čas, doporučuje se před samotným čištěním vyklidit překážející nábytek, abychom mohli vše dovézt k dokonalosti. Samozřejmě po vás nechceme, abyste vystěhovali celý pokoj či kancelář, stačí alespoň židle a stoly pro lepší manipulaci.

Rozlité víno?

Pokud patříte mezi milovníky dobré zábavy, jistě se vám již někdy přihodila drobná nehoda. Jejím následkem poté může být znečištění koberce například červeným vínem. Podobnou neplechu mohou nadělat i malé ratolesti, které tolik milují malování na zemi. Se vším zmíněným si však dokážeme poradit.

Doba schnutí

Po vyčištění je třeba dát prostor postupném schnutí povrchu, který může nějakou dobu trvat. To samozřejmě záleží na délce a hustotě vlasů koberce. Při intenzivním větrání či použití větráku můžeme výslednou dobu schnutí zkrátit.

V případě zájmu nás stačí kontaktovat a domluvíme se na všech podrobnostech. Samozřejmost pro nás představuje i předběžná kalkulace ceny.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata