Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Dezinfekce ozonem

Dezinfekce ozonem

Naše firma se zabývá dezinfekcí prostor již řadu let. Jeden z vůbec nejúčinnějších způsobů, jak vydezinfikovat prostor, je za pomoci Ozonu. Disponujeme hned několika generátory ozonu, které dokáží produkovat od 8,5 g/h ozonu. Dále provádíme dezinfekci jednotlivých ploch za pomoci nejúčinnějších dezinfekčních prostředků. Naše firma spolupracuje pouze s vybranými partnery, pro zajištění maximální efektivity a účinnosti.

Dezinfekcí za pomoci ozonu se zabýváme již několik let a řadíme se mezi specialisty v tomto oboru. Díky kvalitnímu vybavení jsme schopni zajistit kvalitní dezinfekci od malých prostor až po velké prostory.

Co je to Ozon?

Ozon je přírodní dezinfekční a čistící látka. Ozon patří doposud mezi nejúčinnější dezinfekční prostředek, který je používán v mnoha oblastech, jako je lékařství, potravinářství, zemědělství a mnoho dalších. Neexistuje žádný virus, bakterie, plíseň či houby, které by ozon nezahubil. Další výbornou vlastností ozonu je jeho dezodorační vlastnost. Dokáže likvidovat zápachy od cigaret, potu, zvířat či zápachu z lepidel a nátěrů.

Výhody Ozonu

Velkou výhodou ozonu je jeho vlastnost rozložit se zpět na kyslík. Díky tomu nezůstávají žádné stopové prvky, a proto je zdravotně zcela nezávadný. Díky tomu, že je to plyn, výborně proniká i do všech propustných materiálů, jako jsou koberce, sedačky, polštáře, oblečení a podobně.

Použití

Ozon lze použít téměř všude, kde je ho třeba. Je ideální pro dezinfekci kanceláří, hotelových pokojů, skladů s potravinami, osobních aut, klimatizací a mnoho dalších. Díky speciálnímu vaku, kterým disponujeme jsme schopni velmi účinně dezinfikovat také matrace, sportovní vybavení, nepratelné polštáře a peřiny, ale i třeba pelech vašeho domácího mazlíčka.

Rizika

Ozon je po uplynutí doby jeho rozpadu zcela nezávadný, jedná se o přírodní plyn. Zpravidla platí, že doba rozpadu ozonu zpět na kyslík je dvojnásobná doba doby čištění. S tím se ale nemusíte zatěžovat. Náš technik Vám vždy určí, kdy je daný prostor připraven k použití.

Co naši zákazníci řeší?

V případě Vaše zájmu o tuto službu, nás neváhejte kontaktovat.

Náš technik Vám po osobní konzultaci v postižených prostorách ZDARMA vypracuje cenovou nabídku.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!