Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Dezinfekce na ruce AntiCOVID

Dezinfekce na ruce AntiCOVID

Dezinfekce na ruce AntiCOVID

Vzhledem k současné situaci bychom Vám rádi nabídli možnost nákupu dezinfekce na ruce. Podařilo se nám sehnat dezinfekční přípravek na ruce Anti-COVID vyrobený dle norem a doporučení Světové zdravotnické organizace. Je vyráběný dle nařízení 528/212 číslo povolení: CZ-2020-55-04. Jedná se o biocidní přípravek osobní hygieny (typ PT1). Cílový organismus: bakterie, plísně, viry.

Kde jej můžu koupit?

Můžete využít kontaktní formulář a napsat nám. Nebo ještě lépe, můžete jej koupit u našeho partnerského e-shopu Botanic.cz, kde můžete dezinfekci na ruce antiCOVID pohodlně objednat případně i s dalším zbožím.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!