Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění fasády

Čištění fasády

Čištění fasády

Úklid a vhodnou péči si zaslouží nejen vnitřek budov. Zapomínat nesmíme ani na venkovní část, která čas od času rovněž potřebuje pořádný úklid. S tím souvisí renovace, opětovné natírání a v neposlední řadě i mytí fasád.

Čím se znečišťuje?

Fasáda přestavuje takovou slupku, která je přímo vystavena všem okolním vlivům. U novostaveb často obdivujeme krásně jasné barvy fasády, postupem času však blednou a usazují se na ní nejrůznější nečistoty. Jaké to mohou být? Jednoduše prach či zanesené bláto. Vyblednutí bývá způsobeno přítomností UV záření nebo naopak vydatným deštěm či sněžením. Setkat se můžeme i s nepříjemným znečištěním vandaly pomocí nejrůznějších sprejů.

Se vším výše zmíněným si dokážeme poradit. Po našem zásahu bude fasáda opět krásně čistá. Pomůže vám to při prvním dojmu nebo třeba pokud plánujete stavbu prodat. Vyčištění jí jistě jenom prospěje a zmizet tak mohou i nechtěné mechy či nepříjemné plísně.

Určitou kapitolu symbolizují prosklené fasády. O ty je třeba pečovat pravidelně, jelikož se na sklo velmi rychle přichycují nepříjemné nečistoty. Problém nám nedělají ani prosklené fasády u výškových budov.

Náročná práce

Mytí fasád symbolizuje nelehký úkol. Celý úklid totiž spočívá v práci ve výšce, a proto je třeba, aby se k tomu postavil náš zkušený zaměstnanec, který má s takovým typem práce již mnoho zkušenosti. Existuje několik způsobů, jak si s celou záležitostí poradit. Buďte si přitom jisti, že vybereme tu, která se bude nejvíce hodit právě pro vás.

Kontaktujte nás

Chcete vyčistit fasádu vaší firmy nebo domu? Poté nás neváhejte kontaktovat. Co nejdříve se domluvíme na všech detailech, termínu, rozsahu i předběžné ceně. Naší vizí je maximální přizpůsobení se zákazníkovi, a proto rozhodně nebudete litovat.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata