Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Generální úklid

Generální úklid

Generální úklid

Čas od času je třeba pustit se do úklidu domácnosti či kanceláře s pořádnou vervou a chutí. A jelikož to se běžným smrtelníkům příliš často nestává, stačí kontaktovat naši firmu a dohodnout se na rozsahu generálního úklidu.

Co to obnáší?

Jednoduše všechno to, co udělá váš domov útulným místem a v kanceláří zlepší pracovní prostředí. Mezi naše služby patří kompletní vysání i vyčištění koberců nebo umytí podlahy. Máme dostatek čisticích prostředků, které si hravě poradí s jakýmkoliv povrchem. Samozřejmost pro nás představuje i pořádné setření prachu z volných prostorů. Častým požadavkem je i vyčištění pohovky.

Čistý a jasný výhled z okna má rád každý člověk, obtížněji se však do takového úkolu vrhá. Generální úklid však naštěstí zaštítí i tuto část domácnosti, díky které váš dům nebo byt krásně prozáří. Stejně tak se s chutí pustíme i do nejrůznějších výloh, které vám přivedou další zákazníky. Kromě průzračných oken nezapomínáme ani na žaluzie.

Přiznejte se, kdy jste naposledy čistili okolí radiátorů. Že vás to upřímně ani nenapadlo? Nevadí, naštěstí máme prostředky a pomůcky, díky kterým pro nás takový úkol bude hračka.

Zdravý spánek si žádá čistou a uklizenou postel, se kterou je spojená i vyčištěná matrace. My ji dokážeme zbavit nejrůznějších nečistot a drobků. Kdo totiž nemiluje snídaně v posteli?

A zapomenout nesmíme ani na krásnou a čistou koupelnu. Dokážeme se pustit do pořádného generálního úklidu a dodat ztracený lesk sprše, vaně, umyvadlu, obkladům i zrcadlům. To samé platí i ve společných firemních prostorách.

Co pro to musíte udělat?

Není na tom nic těžkého. Stačí nás jen kontaktovat a následně se domluvíme na rozsahu i termínu tohoto generálního úklidu. Samozřejmostí je pro nás profesionální přístup spočívající v maximálním možném přizpůsobení se zákazníkovi.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata