Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Jednorázový úklid

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid

Čas od času nám jednoduše prach a nejrůznější nečistoty začnou přerůstat přes hlavu. V takových chvílích představuje jediné možné řešení pořádný generální úklid. Ten obnáší spoustu činností, díky kterým bude vaše firma nebo domov opět vypadat na první pohled dokonale.

Vyčistíme, co je potřeba

Trápí vás stav vaší sedací soupravy a tušíte, že by potřebovala odbornou ruku? Nebo si chcete užívat krásný a jasný výhled z oken? Ani jedno z toho pro nás nebude problém a do generálního úklidu tyto činnosti s radostí zahrneme. Samozřejmost pro nás představuje klasické vytírání či vysávání, čištění koberců a dezinfekce kuchyně či koupelny. Zvládneme také čištění matrací, které přitahují množství roztočů a podobných parazitů. Dokonce nezapomínáme ani na špatně přístupné okolí radiátorů, které může ukrývat velké množství prachu.

V rámci jednorázového úklidu se také můžeme domluvit na venkovní části budovy. Tím máme na mysli především čištění bazénů nebo fasád. Tu zbavíme nánosů prachu a zaschlého bláta, ale troufneme si i na náročnější čištění v podobě odstranění nasprejovaných obrázků od vandalů.

Nebuďte na to sami

Obraťte se na nás a mějte o starost méně. Stačí nám napsat, o jak velký úklid máte zájem a co všechno by měl zahrnovat. Následně se domluvíme na takovém termínu, který se bude oběma stranám perfektně hodit. Náš zkušený pracovník dorazí až k vám s veškerým vybavením a bez nejmenšího otálení se pustí do práce.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata