Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Úklid kanceláří a firem

Úklid kanceláří a firem

Úklid kanceláří a firem

Komfort při práci, k němuž neodmyslitelně patří perfektní pracovní prostředí, hraje v životě každého z nás důležitou roli. A jelikož taková činnost nespadá do vaší pracovní náplně, bereme si úklid kanceláří a firem na starost právě my.

Jak takový úklid vypadá?

Mezi naše služby patří jak pravidelný, tak i jednorázový generální úklid. Záleží tak zkrátka jen na vás, čemu dáte přednost. Součástí úklidu je vysávání koberců i vytírání podlah. Zajistíme i otření volných ploch a zbavíme je tak přebytečného prachu. V kancelářích se typicky jedná o stoly, skříně, police či například parapety. Strašit vás dále již nemusí ani přeplněné odpadkové koše. Naši šikovní zaměstnanci je totiž hravě vyprázdní.

A co společné prostory?

Součástí kanceláří často bývají i prostory společné pro více jednotek. Typicky se jedná o toalety či kuchyňku. I zde však spadají naše služby, a proto se budete moci radovat z vytřených prostor. Samozřejmost pro nás představuje otření umyvadel a toaletních míst včetně jejich nezbytné dezinfekce. Postaráme se i o ničím nerušený pohled do zrcadla, které zbavíme všech nečistot. V kuchyňce poté umyjeme dřez i povrch linky.

A to vše bez narušení chodu kanceláře

Co by to bylo za úklid, kdybychom vás při něm museli vyhnat pryč? Nic takového však nenastane, stačí se domluvit, v jaký čas budete chtít celou záležitost vyřídit. Úklid firem a kanceláří tak zvládneme za vás.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata