Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Úklid komerčních prostor

Úklid komerčních prostor

Úklid komerčních prostor

Místo, kde se setkáváte se svými zákazníky, by mělo být čisté a útulné. Kde jinde totiž dostanete možnost udělat na klienta správný první dojem? Naše úklidová firma se na komerční prostory zaměřuje, a proto vám právě na tomto poli dokážeme dodat ty nejkvalitnější služby.

Čistá výloha i regály

Zkrátka všechno to vybavení, s jehož pomocí prezentujete produkty své cílové skupině. Jasný pohled skrz výlohu symbolizuje základ. Postaráme se o to, aby výsledný efekt byl beze šmouh či jiných nedostatků. Rovněž si vezmeme na starost veškeré vnitřní vybavení, které zbavíme prachu. Naše čisticí prostředky vždy vybíráme v souladu s povrchem, nemusíte se proto obávat poškození.

Lesknoucí se podlaha

Nebo snad máte koberce? To nám samozřejmě vůbec nevadí. Jsme zvyklí na oba typy povrchů a vždy se postaráme o jejich dokonalý vzhled. Rovněž si bereme na starost okolí radiátorů, které bývá poměrně těžko přístupné. Cizí pro nás není ani mytí oken a žaluzií.

Jednou nebo víckrát?

Tuto otázku je třeba si položit. Záleží jen na vás, jestli se na nás obrátíte s jednorázovým generálním úklidem, který zahrnuje kompletní úklid od základu nebo raději preferujete pravidelnost (například v podobě týdenních úklidů). A možná je pochopitelně i kombinace - generální úklid pro začátek a následné rutinní úklidy.

Jak postupovat?

Máte zájem o úklid svého komerčního prostoru? Kontaktujte nás a společně se domluvíme na všech detailech. Můžete se těšit na námi vybrané kvalifikované zaměstnance, kteří se v této oblasti již nějakou dobu pohybují.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata