Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění podlah

Čištění podlah

Čištění podlah

Podlahy je třeba vytírat snad každý den. Zbavíme je tak nepříjemného prachu, nečistot a v neposlední řadě jim dodáme i krásný lesk. Chcete, abychom je vytírali za vás? Poté se určitě domluvíme!

Jak úklid probíhá?

Mytí podlah zřejmě každý z vás zná, pro jistotu vám však prozradíme, jak na to jdeme my. Nejprve je třeba zbavit se všech hrubých nečistot. Těmi mohou být například drobné kamínky nebo vlasy. Ty zameteme a až poté přichází na řadu mokré čištění. Používáme přitom přípravky, které jsou pro daný povrch šetrné. Pečlivě vybíráme ty, které jsou vhodné pro klasické kachličky, plovoucí podlahu či parkety. S námi se zkrátka nestane, že bychom podlaze nějakým způsobem uškodili.

Postaráme se i o následnou péči

Pouhým přetřením to samozřejmě nekončí. Především v koupelnách nebo podobných společných prostorách dbáme na to, aby byla použita dezinfekce, která tak prostředí dokonale zbaví všech nežádoucích bakterií. Některé typy podlah si poté ještě zaslouží i voskování. Díky tomu bude podlaha lépe vypadat, krásně se lesknout a dokonce méně klouzat.

Pojďme se domluvit!

Péče o podlahy patří opravdu mezi naprostý základ. Čím lépe se o ni budete starat, tím déle vám bude sloužit v dokonalém stavu. Proto neváhejte a kontaktujte naši úklidovou společnost. Společně se dohodneme na termínu i frekvenci jednotlivých úklidů. Sdělíte nám své požadavky i časové možnosti a my uděláme vše pro to, abychom vám vyšli maximálně vstříc. Těšit se můžete na návštěvu našeho školeného zaměstnance, který se o celou práci samostatně postará.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata