Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Pravidelný úklid

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid

O každý prostor je třeba pečovat pravidelně. A nezáleží přitom na tom, zda se jedná o váš útulný domov nebo prostředí kanceláře, v níž trávíte každý pracovní den. Existují některé činnosti, které je třeba vykonávat s určitou frekvencí. Domluvte se s námi a my se o pravidelný úklid s radostí postaráme.

Vytřeme i vysajeme

To jsou pravděpodobně dvě hlavní činnosti, které pravidelný úklid obnáší. Každý den je totiž třeba počítat s určitým nánosem prachu, a pokud chceme, aby vždy vše vypadalo jako ze škatulky, je třeba tomu věnovat i odpovídající péči. My se postaráme o všechny typy podlah (kachličky, plovoucí podlaha i parkety) a problém nám nečiní ani koberce.

Pravidelný úklid rovněž obnáší i setření prachu ze všech volných prostorů. Můžeme se domluvit i na vysypání odpadkových košů. Ve firmách poté nezapomeneme ani na společné prostory. Vaše kuchyňka či toalety musí být čisté za všech okolností, chcete-li si udržet hygienické standardy.

Jak často?

Pravidelný úklid u nás vždy probíhá s nějakou frekvencí. Tu si samozřejmě zvolíte vy. Je možné domluvit se na každodenním úklidu, týdenním nebo třeba měsíčním. Záleží zkrátka jen na vašich preferencích.

Ozvěte se nám!

A co pro to musíte udělat? Je to naprosto jednoduché. Stačí nás jen kontaktovat a sdělit nám, jaký úklid si vlastně představujete. Poté se společně domluvíme na veškerých podrobnostech a následně již jen stačí očekávat pravidelnou docházku našeho zkušeného zaměstnance.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata