Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění sedaček

Čištění sedaček

Čištění sedaček

Místo pro přijímání návštěv, chvíle vytouženého odpočinku nebo zkrátka jen prostor k sezení. Těmito pojmy lze sedačku pojmenovat. Máte jednu takovou a přemýšlíte právě nad tím, že by jí vyčištění jenom prospělo? Nebo uvažujete nad pořádným vyčištěním celé sedací soupravy, křesla nebo židle? Poté jste u nás správně!

S čím se na nás obrátit?

Vaše sedačka může být poskvrněna různě. My se však postaráme o to, aby vypadala jako nová. Důkladně vysajeme prach ze všech zákoutí a přidáme i kartáčování, které odstraní veškeré vlasy a chlupy. To oceníte především tehdy, máte-li spoustu domácích mazlíčků. Naše služby pokrývají i šamponování, odstranění skvrn nejrůznějšího původu a hlubokých nečistot. Rovněž se můžete spolehnout i na to, že tento sedací prostor bude po úklidu provoněný a veškeré nepříjemné pachy zmizí.

Profesionální přístup

Přesně toho se od nás dočkáte. Disponujeme proškolenými zaměstnanci, kteří přesně vědí, jak na čištění sedacích souprav, křesel či židlí. Přípravky i technologie vybíráme vždy s ohledem na materiálové složení a nemusíte se proto obávat jakéhokoliv poničení. K práci používáme špičkovou techniku, u pohovek se přitom jedná o speciální stroje k čištění. Domluvit se můžeme na jednorázovém čištění, ale objednat si u nás lze i to pravidelné.

Jak na to?

Zkrátka nás kontaktujte a napište nám, o co konkrétně by se mělo jednat. Následně se domluvíme na termínu, ve kterém úklid zrealizujeme. Samozřejmě tak, abychom vám vyšli maximálně vstříc. Následně již jen stačí očekávat příchod našeho odborného zaměstnance, který se o vše postará.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata