Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Úklid po stavbě, po malování

Úklid po stavbě, po malování

Úklid po stavbě, po malování

Úklid, který přichází na scénu po stavbě, rekonstrukci či třeba malování je poměrně pracný a časově náročný. Zvlášť zabrat dá odstranění všech zbytků nátěrů, lepidel či malty. Proto by měl takový úklid spadat do rukou profesionálů, kteří se postarají o perfektní výsledek s ohledem na vybavení.

Bereme si to na starost

Naše úklidová firma zajišťuje úklidové práce po rekonstrukcích, stavbách i malování. Připravíme váš dům, byt, kancelář či nebytové prostory do provozního stavu. Zbavíme se veškerých nánosů stavebního prachu, odstraníme přebytečný nátěr například z podlah a rozloučíme se i se zaschlým lepidlem. Problém nám nečiní ani zbytky malty nebo spárovacích hmot.

Okna i výlohy zbavíme nálepek a důkladně je vyleštíme. Nezapomínáme ani na okolí radiátorů, které může skrývat spoustu prachu či nečistot. Bez povšimnutí nenecháme ani podlahy, které důkladně vytřeme, poradíme si i s koberci. Na závěr nevynecháme ani drobné části vybavení, mezi které můžeme zařadit kliky u dveří, okenní parapety či vypínače.

Pro čištění používáme špičkové vybavení a technologie, díky kterým nečistoty odstraníme velice šetrným způsobem. Dbáme na spokojenost zákazníka, a proto se nám nebojte sdělit veškeré své požadavky.

Napište nám

Máte o popisovaný úklid zájem? Poté nás neváhejte kontaktovat. Stanovíme vám předběžnou kalkulaci ceny a domluvíme se na veškerých podrobnostech. Následně již úklid spadá plně do našich rukou a vy se můžete těšit na příjemné pracovní prostředí či zútulnění domova.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata