Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Mytí výloh

Mytí výloh

Mytí výloh

Vyleštěné výlohy symbolizují základ každého prosperujícího komerčního prostoru. Jejich čištění by proto mělo probíhat pravidelně a s velkou pečlivostí, aby se zvýšil počet potenciálních zákazníků.

Prach a jiné nečistoty

Pokud prostor disponující výlohou stojí v blízkosti prašného prostředí - typicky například u hlavní cesty, žádá si čištění častější. Na skle totiž ulpívají nečistoty z projíždějících automobilů, na vzhledu poté nepřidá ani dešťová voda. Naopak majitelé odlehlejších budov se spokojí s menší frekvencí úklidu. Ten přitom spočívá v důkladném umytí a vyleštění celého povrchu. Je přitom třeba dbát na použití správných prostředků i technologií, aby bylo zamezeno případným nevzhledným flekům či šmouhám.

Naše profesionalita spočívá v šetrném výběru čistících prostředků i práci s nimi. Nemusíte se tak obávat, že kvůli nesprávnému zacházení poškodíme okolí výlohy. Naši zaměstnanci jsou zkušené osoby, které mají tuto práci v malíčku a perfektně ji ovládají.

Neváhejte nás kontaktovat

Pokud jsme ve vás vzbudili zájem a vy toužíte po krásně umyté výloze, není nic jednoduššího než se s námi spojit. Jedině tak se dokážeme domluvit na veškerých detailech a stanovit si, jak často budete mít o mytí výloh zájem. Nebojte se sdělit nám všechny své požadavky a přání, uděláme vše pro to, abychom vám je dokázali splnit.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata