Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění výrobních a jiných hal

Čištění výrobních a jiných hal

Čištění výrobních a jiných hal

Prašné prostředí s vysokou mírou znečištění. Přesně tak lze výrobní i jiné haly charakterizovat. Jejich úklid patří mezi velice náročné. Naše úklidová firma se však mimo jiné i touto činností zabývá. Stačí nás proto kontaktovat a domluvit se na detailech.

Co to obnáší?

Zkrátka to, co si řeknete. Postaráme se o klasické vytírání podlah, ale zvládneme i náročnější čištění výrobních či jiných strojů. Dále se zaměříme i na těžko dostupná místa, jako jsou světlíky, nejrůznější trámy ve výšce, stroje atd.

Mezi naše další služby lze zařadit i čištění podlahy. Poradíme si s rozlitou chemikálií i jiným nepříjemným znečištěním. Zajistíme i ochranné nátěry podlah a problém nám nedělají ani dřevěné podlahy. Disponujeme totiž dostatkem prostředků, které si se vším zmíněným poradí.

Frekvence úklidů

Na té je třeba se s námi domluvit. Někteří mohou preferovat jednorázový generální úklid výrobní haly, jiní si zase naopak potrpí na pravidelnost. My se však nebráníme ničemu. Stačí nás proto kontaktovat a rázem si upřesníme všechny detaily. Mezi naše zaměstnance patří profesionálové, kteří rozumí tomu, co dělají.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata

Kanceláře a firmy