Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Nabídka brigády - úklid

Nabídka brigády - úklid

Nabídka brigády - úklid

Patříte mezi studenty nebo třeba maminky na mateřské a chtěli byste si přivydělat nějakou tu korunu? Nacházíte zároveň zálibu v uklízení a snažíte se být perfekcionista? Pokud nyní souhlasně pokyvujete hlavou, hledáme do našeho pracovního týmu právě vás!

Jste přizpůsobiví?

To je snad ten nejdůležitější požadavek, který v případě brigád klademe. Každý úklid může probíhat v jiný čas na jiném místě a právě na vás je zodpovědnost zorganizovat si svůj čas přesně tak, abyste dokázali být včas na svém pracovišti. Po svých zaměstnancích požadujeme maximální pracovní nasazení, samostatné jednání a také na vás jednoduše musí být spolehnutí.

Co dostanete na starost?

To se může hodně lišit. Záleží na vašich zkušenostech i dovednostech. Úklid přitom budete provádět buď ve firmě, nebo v domácnosti. Mezi naše služby patří kromě klasického vytírání i čištění koberců, pohovek a matrací, mytí oken i žaluzií, úklid v okolí radiátorů, koupelen či kuchyní. Někdy zkrátka dostanete za úkol umýt nádobí jindy zase prozáření výlohy nějaké společnosti.

Co proto udělat?

Není na tom nic složitého. První krok symbolizuje kontaktování naší společnosti a zaslání vašeho životopisu. My se na něj pečlivě podíváme, a pokud v nás vzbudíte zájem, pozveme si vás na osobní pohovor. Při vzájemné spokojenosti se blíže dohodneme na všem podstatném a vy budete moci co nejdříve nastoupit. Pokud vás úklid baví, spojíte příjemné s užitečným, díky čemuž si budeme perfektně rozumět.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata