Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Mytí oken a žaluzií

Mytí oken a žaluzií

Mytí oken a žaluzií

Jasný a čistý pohled z oken je znakem udržovaného prostředí. Jelikož se však jedná o poměrně zdlouhavou práci, budeme rádi, když ušetříme váš čas a přenecháte tuto práci raději nám.

Nejen okna, ale i výlohy

V našem portfoliu služeb nenajdete jen klasické mytí oken. Svým zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vstříc, a proto nabízíme i rozzáření vašich výloh. Je nám jedno, jestli po nás žádáte umytí drobného okna či celé prosklené budovy, zvládneme totiž obojí.

Beze šmouh

Jistě to znáte. Snažíte se umýt okno, ale místo toho, aby nečistoty mizely, vznikají spíše nevzhledné šmouhy. To se vám však s námi již více nestane. Mezi našimi zaměstnanci totiž naleznete skutečné profesionály, kteří se úklidu již nějaký ten pátek věnují a mohou vám proto zaručit krásně čisté plochy s přemírou lesku.

Nezapomínáme na okolí

Jak by totiž vypadalo precizně vyčištěné okno, když bychom nechali bez povšimnutí jeho okolí. Nemusíte se však bát. Postaráme se o otření okenních rámu i parapetů, aby výsledný dojem byl co nejlepší. Naši další službu poté představuje mytí žaluzií. Jistě s námi budete souhlasit, že jejich úklid by vám zabral bezmála celý den. A jelikož je škoda každého dne, který strávíte s vlhkým hadrem po ruce, přicházíme na scénu právě my. A nezáleží přitom, zda se jedná o ty klasické, vnější nebo vnitřní. Naše společnost disponuje dostatkem materiálu a pomůcek, aby se dokázala postarat o všechny své zákazníky.

Stačí se na nás obrátit a rázem se domluvíme na všech podrobnostech. Stačí, když nám řeknete, na co se máme připravit a dohodneme se na termínu, který bude vyhovovat nám i vám.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata