Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / O společnosti Devil's cleaning

O společnosti Devil's cleaning

Jsme flexibilní a dynamická firma, která disponuje dlouholetými zkušenostmi v oboru úklidových služeb. Řadíme se mezi silné a rozvíjející se společnosti s velkým potenciálem do budoucnosti. Vždy klademe důraz na maximální spokojenost zákazníka. K tomu neodmyslitelně patří kvalitně a profesionálně odvedená práce, na níž si zakládáme.

Vizi naší společnosti lze spatřit v poskytování skutečně kvalitních úklidových služeb svým zákazníkům. Snažíme se vždy přizpůsobit individuálním potřebám a požadavkům každého z nich. Spokojenost a věrnost našich zákazníků pro nás působí jako ta největší motivace a odměna za naše služby.

Přinášíme zcela nová řešení v oblasti úklidu, která usnadňují každodenní život. Využíváme nejmodernější technologie a myslíme i na šetrnost používaných prostředků vůči životnímu prostředí. Náš personál je odborně proškolený, díky čemuž vždy udržujeme vysokou kvalitu našich služeb.

Budeme velice rádi v případě, že si nás zvolíte za svého dodavatele či obchodního partnera. Jsme si jisti, že s našimi službami budete spokojeni stejně tak, jako mnoho našich dlouholetých zákazníků. Jestliže jste se rozhodli pro úklid právě od naší společnosti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata