Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Výškové čištění

Výškové čištění

Výškové čištění

Práce ve výškách není nic jednoduchého. Běžný majitel nemovitosti si obvykle na nic takového netroufne. V takové chvíli přichází na řadu kontaktování naší úklidové společnosti, která má s danou činností zkušenosti a jejíž pracovníci se o výškový úklid dokáží postarat.

Speciální vybavení

Jak již jistě správně tušíte, nejedná se o nic všedního. Pro tuto činnost je třeba určité speciální vybavení, aby byla zajištěna bezpečnost vybraného zaměstnance. Nemusíte se však obávat, o vše se postaráme sami

V čem úklid spočívá?

U výškového úklidu se zpravidla může jednat o mytí fasády, ať již klasické nebo prosklené. Poradíme si i s mytím oken. Všechny naše práce provádíme s pomocí špičkových technologií a využíváme adekvátní čistící prostředky. Ty vybíráme vždy v souladu s povrchem, a proto se nemusíte obávat případného znehodnocení.

Máte zájem?

Výškový úklid může probíhat jednorázově i pravidelně. Záleží zkrátka jen na vás, jaké frekvenci dáte přednost. Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a společně se domluvíme tak, aby obě strany odcházely spokojené. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, a proto se nebojte ozvat, pokud vám termín nebude vyhovovat. Můžete se těšit na příjezd zkušeného zaměstnance, který se o celý domluvený výškový úklid profesionálně a se vší samostatností postará.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata