Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Paní na úklid

Paní na úklid

Paní na úklid

Být na celý úklid domácnosti zcela sám rozhodně není jednoduché. Pokud se k tomu máte věnovat práci a své rodině, jistě je pro vás čas velice cennou jednotkou. Bylo by proto poměrně na škodu věnovat jej celý nezbytnému úklidu. Stejně tak zaměstnavatel nemůže po svých zaměstnancích chtít, aby vytírali podlahu kanceláře. A právě v takových chvílích vám pravděpodobně prolétne hlavou myšlenka na paní na úklid.

Jak to chodí

Je to zcela jednoduché. Zkrátka nám jen sdělíte své požadavky a my se pokusíme vám co nejvíce přizpůsobit. Záleží, co od úklidu očekáváte. Některé domácnosti nebo firmy si vystačí s týdenním pořádným úklidem, jiné zase naopak preferují ten každodenní, třeba kvůli alergiím na prach nebo vysoké míře prašnosti v kancelářích. Náš úklid v sobě navíc může kromě běžného luxování, vytírání a uspořádání věcí zahrnovat také mytí nádobí či žehlení. Váš partner si tak již více nebude muset stěžovat na nedostatek košil. U generálního úklidu poté nezapomínáme na čištění pohovek, radiátorů, leštění oken i důkladné setření prachu ze žaluzií.

Paní na úklid není přepych

Tento názor bohužel mnoho lidí ovlivňuje. Domnívají se, že paní na úklid je něco, co náleží pouze zámožnějším obyvatelům a ne klasické střední vrstvě. Ovšem není to pravda. V současné uspěchané době je zkrátka pomocná síla potřeba.

Oceníte v těhotenství i ve stáří

Období čekání příchodu nového života na svět je pro mnoho matek stresujícím období. Některé může potkat rizikové těhotenství a v takovém případě se namáhavá práce vůbec nedoporučuje. Můžete nás však jednoduše kontaktovat a my se postaráme o krásně uklizenou domácnost, kterou se budete moci jenom pyšnit. Jestliže dále máte rodiče či prarodiče, kteří již na práce spojené s běžným provozem jednoduše nestačí, můžete je překvapit naší službou. Jistě budou potěšeni.

Jediné, co musíte udělat pro to, aby pravidelný úklid již dále neležel na vašich bedrech, je kontaktovat nás. Společně se domluvíme na frekvenci jednotlivých úklidů i jejich rozsahu. Zkušená paní na úklid poté bude docházet až přímo k vám a sami se přesvědčíte o výsledku její práce.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata