Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Úklid domácností a bytů

Úklid domácností a bytů

Úklid domácností a bytů

Jistě to také znáte. Přijdete unaveni z práce po náročném dni plném starostí a povinností a najednou se vám nic nechce, i když vidíte, že by to chtělo pořádně uklidit. Lákavěji však vždy vypadá pohodlná postel či pohovka, která vám poskytne dostatek místa k načerpání potřebné energie. A jelikož relaxace si žádá čistý a útulný domov, přichází na scénu úklid domácnosti.

Zařídíme vše

Není třeba si však lámat hlavu, jelikož právě my jsme schopni se o vše postarat za vás. A nemusí se přitom jednat pouze o jednorázový generální úklid domácnosti. Stejně dobře zvládneme i pravidelný úklid. Ten probíhá prostřednictvím zkušené paní na úklid, která přesně ví, kde všude se prach i špína schovává a dokáže tak objevit i dávno zapomenuté kouty vašeho bytu či domu.

Co úklid zahrnuje?

Jak jsme již naznačili, pořádně čistá domácnost nestaví pouze na vytřené podlaze a absenci prachu. Je důležité zaměřit se skutečně na všechny prostory tak, aby vše vypadalo dokonale.

Úklid domácností sestává z několika činností. V prvé řadě svým zákazníkům nabízíme vyčištění podlahy - ať už se jedná o dlažbu, parkety či lino. Každý povrch samozřejmě potřebuje jinou péči, na což jsme připravení. Nezapomínáme dále ani na majitele koberců. Rozlilo se vám červené víno nebo se vaše dítě příliš vášnivě věnovalo kreslení? Nebojte se, postaráme se o to.

Spánek symbolizuje jednu z nejdůležitějších součástí každého z nás. Právě v posteli totiž strávíme až třetinu našeho života. Proto bychom měli kromě správně zvolené matrace brát v úvahu i její pravidelné čištění. Usazený prach, roztoči nebo třeba zbytky jídla ze snídaní do postele musí rychle pryč.

Zapomenout nesmíme ani na čisté sedací soupravy. I ty mohou jednoduše podlehnout rozmanitým okolním vlivům. Jejich vzhled je však důležitý pro ten správný první dojem, který většinou hosté v našem domě získají. Kam jinam si vodíme své návštěvy? Proto by se sedačky rovněž měly stát pravidelnou položkou pro úklid domácnosti.

Kdo z vás by nemiloval výhled z okna, kterému nebrání šmouhy od prstů či nános prachu? A protože je mnohem lepší odpočívat než se o takovou věc starat, bereme si jednoduše vše na starost.

K oknům pochopitelně patří i žaluzie. Obzvláště ty vnitřní jsou při úklidu skutečným oříškem. Pokud si s nimi nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Jejich čištění je poměrně zdlouhavé a, co si budeme povídat, nepatří mezi ty nejzábavnější aktivity.

Radiátory rády drží všemožný prach a špínu. Dostat se do všech zákoutí a vymést skutečně vše si žádá notnou dávku trpělivosti, jelikož se zde nachází množství záhybů. Proč si proto neužít našich služeb a moci se pyšnit skutečně čistým domovem?

V současné uspěchané době lidé často využívají služeb úklidových firem. Kdo by chtěl strávit celý víkend drhnutím svého domova a za nějakou dobu celou proceduru podstupovat znovu? Není proto nic jednoduššího než nás kontaktovat a domluvit se s námi na podrobnostech. Úklid domácností zkrátka nechte nám a raději se věnujte své rodině či přátelům.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata