Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Nabídka práce - úklid

Nabídka práce - úklid

Nabídka práce - úklid

Patříte mezi pořádkumilovné osoby, kterým prach a nečistota nedá spát? Poté jste možná právě těmi, které hledáme! Náš pracovní tým se stále rozrůstá a budeme jenom rádi, když mezi námi budeme moci přivítat novou tvář.

Co musíte splňovat?

Již jsme tak trochu nastínili, že pořádek dělá přátele. Pokud tedy dbáte na čisté prostředí, připisujeme vám bod k dobru. Ty další získáte za spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro organizaci.

Jaká bude vaše náplň práce?

Jistě již správně tušíte, že se jedná o úklid. Nelze však stanovit jednotný rozvrh pro všechny. Někdy budete mít úkolů více, jindy zase méně. Vše se zkrátka odvíjí od toho, o jak rozsáhlý úklid bude mít daný klient zájem. Práce spočívá ve vytírání podlahy, vysávání koberců, stírání prachu, umývání oken a žaluzií, čištění sedaček či matrací a nezapomínáme ani na okolí radiátorů. Čekat na vás může i čištění výlohy, bazénu nebo třeba úklid výrobních hal. Vše záleží na vašich schopnostech, které nám prokážete.

Dohodneme se?

V případě zájmu o práci pro naši úklidovou firmu nás neváhejte kontaktovat. Nezapomeňte přiložit životopis. Budeme se těšit na případné osobní setkání, na kterém nejlépe rozhodneme, zda jste těmi pravými uchazeči o tuto pozici. V pozitivním případě můžete co nejdříve nastoupit a pustit se do práce pro naše zákazníky, mezi které patří především firmy, ale zajímáme se i o domácnosti.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata