Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Kde působíme / Úklid Liberec

Úklidová firma Liberec

Rádi vám přinášíme prvotřídní úklidové služby ve městě Liberec. Toto malebné město v severních Čechách je plné historie a kultury, a my se chceme postarat, aby vaše prostředí bylo vždy čisté a uklizené. Specializujeme se na úklid úřadů, firem, kin a dalších institucí v Liberci, abychom splnili všechny vaše požadavky.

Díky našim zkušenostem v oboru úklidu a týmu školených profesionálů jsme připraveni nabídnout vám pouze to nejlepší. Naše práce je precizní a pečlivá, abychom dosáhli dokonalých výsledků a vaší naprosté spokojenosti. Bez ohledu na velikost vaší firmy či instituce v Liberci, zaručujeme kompletní a efektivní úklidová řešení.

Naše flexibilita a individuální přístup zaručují, že vaše potřeby budou plně uspokojeny. Používáme moderní vybavení a šetrné čistící prostředky, abychom zajistili nejen dokonalou čistotu, ale i ochranu životního prostředí.

Spolehněte se na naši úklidovou firmu v Liberci jako na vašeho důvěryhodného partnera pro profesionální úklid firem. Zajistíme vám vysokou kvalitu služeb a spokojenost s našimi výsledky. Nebojte se nás kontaktovat pro více informací a nezávaznou cenovou nabídku. Jsme tu pro vás!


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata