Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku


Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@devilscleaning.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Kde působíme / Úklid Zlín

Úklidová firma Zlín

Rádi bychom vás seznámili s naší profesionální úklidovou společností, která je k dispozici pro město Zlín. Zlín, s jeho půvabem a bohatou historií, si zaslouží udržovat svá prostředí v nejlepším možném stavu. Zaměřujeme se na poskytování prvotřídních úklidových služeb pro různé subjekty, jako jsou firmy, kanceláře, instituce a kulturní zařízení.

Náš tým tvoří vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří se vyznačují pozorností k detailům a precizností ve své práci. Jsme oddaní dosažení skvělých výsledků a vašeho naprostého spokojenosti. Péčí a zodpovědností se budeme starat o vaše prostory v Zlíně.

Věříme v individuální přístup, který nám umožňuje plně pochopit a splnit vaše specifické požadavky. S použitím moderního vybavení a šetrných čistících prostředků nejenže dosáhneme skvělých výsledků, ale také budeme chránit životní prostředí.

Spoléhejte na naši spolehlivost a excelentní kvalitu služeb, když budete potřebovat profesionální úklid vašich prostor v Zlíně. Jsme odhodláni poskytnout vám prvotřídní služby a zajistit vaši plnou spokojenost. Neotálejte nás kontaktovat pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku. Jsme zde, abychom vám pomohli udržovat vaše prostory v bezchybném stavu!


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata